Yurtiçi Taşımacılık

Hermes Global, müşteri talebi doğrultusunda son teslim noktalarına kadar yükleme, boşaltma ve kapı teslimatlarını gerçekleştirmektedir. Firmalarımız K1 yetki belgelerine sahiptir.

Ayrıca firmamız, her geçen gün artan talep doğrultusunda mevcut soğuk zincir ve ADR standartlarına uygun araç filosu ile ilaç ve özel muhafaza gerektiren ürün taşımacılığı konusunda 20 yıllık tecrübesi ve ADR eğitimli personeli ile yüksek standartlarda hizmet vermektedir. 

Soğuk Zincir Taşımacılığı

Soğuk zincir lojistik firması olarak, bozulabilir ürünlerinizim taşınma koşulları hakkında bilgi ve tecrübe sahibiz. ADR standartlarına uygun araç filomuz ve ADR eğitimli personelimiz ile özel muhafaza gerektiren ürün taşımacılığı konusunda 20 yıllık tecrübemizle yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz. Bozulabilir ürünlerinizin muhafaza koşulları ve gönderi yolları ile ilgili hizmetleri bir arada sunuyoruz. Soğuk zincir gerektiren ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşıyoruz. Ürünleriniz varış noktalarına ulaştığında tazeliğini korur. Taşıma esnasında olası riskler minimuma iner. Farklı ısı derecelerinde taşınması gereken bozulabilir ürünler için ideal sıcaklık sağlanır. Soğuk zincir taşımacılığı ile maksimum hız ve güvenlik imkanı elde edilebilir

Soğuk: +2 / +8 derece arası,
Serin: +8 / +15 derece arası,
Genel: +15 / +25 derecelerinde ısı kontrollü olarak, istenildiğinde ısı kayıtlarının paylaşılmasını sağlayan teknolojik alt yapımız ile tüm taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Tehlikeli maddeler; patlayıcı madde ve nesneler, gazlar, yanıcı katı maddeler, yanıcı sıvı maddeler, kendiliğinden yanmaya yatkın maddeler, suyla temas halinde yanıcı gazlar açığa çıkaran maddeler, oksitleyici maddeler, organik peroksitler, zehirli maddeler, bulaşıcı maddeler, radyoaktif maddeler, aşındırıcı maddeler, farklı tehlikeleri olan madde ve nesneler gibi gruplara ayrılarak sınıflandırılmaktadır. Bu şekilde sınıflandırılmış 13 farklı tehlikeli madde grubu yeralmakta ve bu grupların içinde ayrı kodlara sahip yaklaşık 3.500 tehlikeli madde bulunmaktadır.

ADR’li tehlikeli maddeler, nesnenin yapısına uygun belgeye sahip bir araçlarımızla taşınır.

Tehlikeli madde taşımacılığı da dahil olmak üzere karayolu, havayolu, denizyolu ve entegre lojistik çözümlerimizle her zaman size destek vermeye hazırız.

Medikal Taşımacılık

Oldukça hassas olan medikal cihazlar ve tıbbi malzemeler aynı şekilde hassas ve güvenli bir taşıma ve depolama gerektirir. Boğaziçi Grup olarak uzmanlaştığımız medikal taşımacılık alanında GDP standartlarında hizmet veriyoruz.