Gümrüklü Depolama

Lojistik merkezlerimiz Gümrük Müsteşarlığı Gümrükler Genel Müdürlüğü’nden alınmış olan açma ve işletme ruhsatına istinaden A TİPİ GENEL ANTREPO olarak adlandırılır.

Antrepolarımızda Serbest dolaşıma henüz girmemiş olan her türlü emtianızın
(ihtisas gümrükleri hariç) tüm gümrük kanunu ve yönetmeliklerinin belirlediği kurallar çerçevesinde en iyi şekilde muhafaza edilmesi sağlanabilmektedir. Uluslararası lojistik hizmetlerinizin tamamlayıcı ayağını oluşturan antrepo hizmetlerimizi, Muratbey ve Dilovası Gümrükleri’ne bağlı antrepolarımızda hizmet vermekteyiz. Hadımköy (Muratbey Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı ) ve Şekerpınar (Dilovası Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı) merkez tesislerinde depolama ünitelerimiz, yönetim ofisi, teknolojik alt yapısı, yüksek kapasiteli iş makineleri, ağır yükler için gerekli ekipmanlar, teleskopik rampalar ve harekete duyarlı kamera sistemi ile her tür gereksiniminizi karşılayacak şekilde tam donanımlı bir hizmet üssü konumunda görev yapmaktadır.

Gümrük mevzuatları ve depolamada tecrübeli ekibe sahip firmamız, elleçleme, etiketleme ve gümrükleme gibi katma değerli antrepo hizmetlerini de sağlayarak, gümrük işlemlerinize hız katıyor ve ihracat yapan müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesine imkan sağlıyoruz.

tr_TRTurkish