Hakkımızda

Hermes Global olarak, 2010 yılında tek lokasyon da 6.000 ㎡ ‘de başlayan depolama hizmetlerimize bugün üç lokasyon da 30.600 ㎡ ‘nin üzerinde büyüklükte bir alanda devam ediyoruz. Hadımköy, Şekerpınar, Pelitli 1 ve Pelitli 2 tesislerimizde ticaretinizi kolaylaştıracak depolama ve lojistik hizmetleri sunuyoruz.
Lojistik ve tedarik zinciri endüstrisini geliştirmek için teknolojiden ve yeni iş modellerinden yararlanıyoruz. Güven esasına dayalı marka kültürümüz başarımızın temel taşını oluşturur.

13 yılı aşkın süredir, müşterilerimizin varlıklarını koruyor, doğru zamanda, doğru yere, doğru şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.
Her sektörde ve her büyüklükte firmaya, kazan-kazan esasına dayalı başarı odaklı çözümler sunuyoruz.

Hermes Global olarak, geniş iş ağımız ve deneyimli kadromuz ile, müşterilerimize efektif depolama ve dağıtım çözümleri sunmanın yanı sıra, operasyonlarına katma değer sağlayacak pek çok nitelikli çözüm de sunuyoruz. Kalite kontrol, etiketleme, barkodlama, ürün birleştirme, yeniden paketleme ve ambalajlama gibi özen gerektiren katma değerli hizmetlerimiz ile müşterilerimizin zaman kazanmalarına yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin tedarik zinciri boyunca toplam operasyon maliyetlerinin azaltılmasını ve süreçlerinin iyileştirilmesine katkı sağlıyoruz.

Lojistik merkezlerimizde Serbest Depolama, Gümrüklü Depolama, Yurtiçi Taşımacılık, Uluslararası Taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca Genel Antrepo, Soğuk Hava Tertibatlı Antrepo, Tehlikeli Madde ve ADR’li Antrepo alanlarımız ile özel nitelikli emtialarınız için gerekli saklama koşullarına sahibiz.

Pandeminin etkisiyle tedarik zincirinde stoklama ihtiyacının artması ve e-ticarette yaşanan rekor büyüme ile ülkemizde depo kapasiteleri yüzde 100 doluluğa ulaştı. talebin artarak devam etmesi ile 2021 yılı Hermes Global için depolamada yatırım ve teknolojik dönüşüm yılı oldu. Salgınla birlikte tedarik zincirinde yaşanan aksamalar ve hammadde fiyatlarındaki hızlı yükseliş tedarik zincirinde stoklama ihtiyacını da beraberinde artırdı. Müşterilerimizin sektörlerinde rekabet avantajı yaratabilmelerini sağlamak üzere, onlara tüm tedarik zinciri süreçleri boyunca katma değer sağlıyor, bu süreçlerin her noktasında daha etkin ve daha az maliyete sahip olmalarını sağlamaktayız.

10000
㎡ Gümrüklü Alan
Antrepolarımız Gümrük Müsteşarlığı Gümrükler Genel Müdürlüğünden alınmış olan açma ve işletme ruhsatına istinaden A TIPI GENEL ANTREPO olarak adlandırılır. Gümrük kanununun belirlediği kurallar çerçevesinde ithalat ürünlerinizin, hammaddelerinizin güvenli koşullarda depolanması ve dilediğinizde alıcılarına ulaştırılmasını sağlıyoruz.
17800
㎡ Serbest Depo
Pelitli tesisimiz 15000 ㎡, Hadımköy tesisimiz 1800 ㎡, Şekerpınar tesisimiz 300 ㎡ serbest depolama alanına sahipdir. Millileşmiş ya da yurtiçi alımlarınız olan her türlü emtianızın ürün kabulden başlayarak, depolama ve araca yükleme süreçlerini yürütmekteyiz.
12
Yıllık Deneyim
Kuruluşumuzdan bugüne üstün kaliteye ulaşmak için, iş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu her türlü hizmeti deneyimli kadromuz ve teknik altyapımızla etkin bir şekilde sunuyoruz.

Geleceğin yönetimine konsantreyiz

Tesislerimizde ki depolama üniteleri, yönetim ofisi, üstün telekomünikasyon ağı ile yüksek kapasiteli iş makineleri, son teknoloji ekipmanlar, teleskopik rampalar ve harekete duyarlı kamera sistemi ile her tür gereksiniminizi karşılayacak şekilde tam donanımlı bir hizmet üssü konumunda görev yapmaktadır.

  • Tüm dikkatimizi kusursuz yönetim ile birleştirdik.
  • Sorumluluklarımızın Sizi Başarıya Götüreceğinin Farkındayız.
tr_TRTurkish