İnsan Kaynakları Politikası

Hermes Global insan kaynakları yönetimi, çalışanlarımıza stratejik iş ortağı yaklaşımı ile kurum kültürü ve aidiyet duygusu yüksek, mutlu, verimli, başarılı ve sağlıklı bir işgücü oluşturmayı hedefler. Şirketimiz, çalışan ihtiyaçlarını analiz eden, mesleki yükselmeleri teşvik eden, çalışan haklarına saygı gösteren yönetim anlayışını benimsemiştir. Lojistik merkezlerimizin yer aldığı bölgelerde istihdam yaratarak,  kaliteli insan kaynağı ve iş gücü katılımını destekliyoruz.

Amacımız, Türkiye’nin geleceğine yön veren sektörlerinden “Dış Ticaret ve Lojistik” alanında, yeni üniversite mezunları veya kariyerine farklı bir yön vermek isteyen adaylar için kariyer olanakları sunmaktadır.

Kurumsal değerlerimiz ışığında, hizmet ve ticaretin temel ilkeleri olan güvenilirlik, tarafsızlık, güvenirlik, dürüstlük,  şeffaflık, sosyal sorumluluk, insana saygı prensibi ile çalışmalarını yürütür.

Şirketimizin Yapısı :

  • Hadımköy Bölge
  • Şekerpınar Bölge
  • Pelitli Bölge

 

İşe Alım Sürecimiz :

Özgeçmiş havuzuna gelen başvurular aracılığı ile aranan niteliklere uygun adaylar belirlenir. Bölgelere işe alım yapılırken, mülakatlar Bölge Yöneticileri tarafından yapılır.

İş Başvuru Formu

tr_TRTurkish