E-ticaret

E-Ticaret Yönetiminde ki Sistemimiz ile Büyük Başarılara İmza Atın

Ülkemizde E-ticaret 2021 sonunda 484 bin 347 işletme rakamına ulaşılarak yüzde 607’lik bir artış yaşadı. Veriler, e-ticaretin artık ekonominin dönüştürücü gücü olmaya başladığını gösteriyor.
E-ticaret lojistiğini yönetmek, geleneksel lojistik anlayışının ötesinde bir operasyon gerektirir. Anında sipariş karşılama ve teslimat hızının yanı sıra lojistiğin eksiksiz, zamanında yönetilmesi önemlidir. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru ürünü, doğru adette ulaştırılmasını gerçekleştirebilmek tedarik zinciri yönetiminde ki kusursuz sisteme dayanır.

Hermes Global olarak e-ticaret çözümlerimiz, hacimli bir teslimatın alınmasında, küçük siparişler için paket teslimatının yönetimine kadar e-ticaret depolama hizmetlerinin tüm süreçlerini kapsar.
Depolama ve teslimat hizmetlerimizin yanı sıra tüm lojistik ihtiyaçlarınız için tüm süreçlerinize online olarak anlık erişim sağlayabilir ve performans takibi yapabilirsiniz.

Hermes Global, müşterilerinize mükemmel bir alışveriş deneyimi sunmanıza yardımcı olacak aşağıdaki niteliklere sahiptir.

  • Ürün kabulünde kalite kontrol hizmetleri
  • Çok katmanlı ve yüksek hızlı toplama altyapısı
  • Yüksek düzeyde izlenebilirlik ve performans yönetimi
  • Envanter yönetim sistemi
  • Çevrimiçi gerçek zamanlı veri alışverişi altyapısı
  • Ürün kombinasyonu, yeniden paketleme ve barkodlama
  • Ayrıntılı iade lojistiği
    Ulusal dağıtım ekibimiz ile kusursuz teslimat

1. Entegrasyon

Satış mağazanızı lojistik merkezimize kolayca ve ücretsiz olarak entegre ediyoruz. Ücretsiz Hermes Global uygulaması ile stoklarınızı gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz.

2. Depolama
 
Ürünlerinizi depolarımızda güvenli ve ekonomik bir şekilde muhafaza edebilmemiz için bize gönderin. Ürünlerinizi optimize edilmiş bir şekilde saklıyoruz! Depolarımız tamamen Hermes Global’e aittir ve yalnızca Hermes Global müşterileri için kullanılır. Ürünleriniz, yüksek kalite standartları ile güvenle doğru koşullarda saklanır.

3. “Sipariş Karşılama (Fulfillment) ve Lojistik”
 
Siparişiniz gelir gelmez, talimatlarınıza uygun olarak müşterilerinize sorunsuz olarak teslim ediyoruz. Siparişlerinizi en hızlı şekilde organize ediyoruz. Ekibimiz kişiselleştirilmiş sipariş karşılama çözümleri sunar. Geniş sipariş karşılama merkezleri ağımız, hızlı ve kolay bir şekilde yeni pazarlar açmanıza olanak tanır. Sizin için gümrük işlemlerini bile halledebiliriz!
 
Küresel taşıyıcı ağımızla, her zaman mümkün olan en iyi fiyatlardan ve nakliye ücretlerinden yararlanırsınız.

4. İade Yönetimi

En iyi ürünler bile bazen iade edilir. Tüm iadelerinizi dikkatle inceliyor, durumlarına göre sınıflandırıyoruz. Sonunda ne olacağına sizin karar verdiğiniz eksiksiz bir iade yönetim süreci gerçekleştiriyoruz.

tr_TRTurkish